Taras kompozyt

Tarasy z kompozytu buduje się bardzo szybko, są trwałe oraz nie wymagają prac konserwacyjnych. To wygodna forma dla wszystkich tych, którzy cenią sobie spokój oraz relaks i nie chcą przeznaczać na prace przydomowe dużo czasu. Koszt tarasy drewnianego lub tarasu z kompozytu poznasz, jeśli zwrócisz się do firmy TDM Tarasy Drewniane. Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz atrakcyjnym cenom z pewnością będziesz miał ochotę zainwestować w ponadczasowy i oryginalny wygląd tarasu, na który dotychczas nie miałeś czasu i możliwości zmian! Jeśli nie spotkałeś się jeszcze z tym, czym jest kompozyt, poznaj ofertę firmy TDM Tarasy Drewniane. Kompozyt to nic innego jak materiał w pełni ekologiczny, pozyskiwany z połączenia drewna oraz tworzywa sztucznego.

Jakie są zalety wykorzystania kompozytu do budowy tarasu?

Kompozyt jako materiał w stu procentach odzyskiwalny to doskonały wybór dla klientów, którzy lubią otaczające środowisko oraz estetyczne wykończenie. To, co odróżnia kompozyt od innych materiałów dostępnych na rynku to m.in.:

- elegancki wygląd,

- piękna faktura drewna,

- przyjazna powierzchnia w kontakcie z ciałem, brak drzazg,

- łatwe w montażu oraz w utrzymaniu czystości,

- brak konieczności czynności konserwujących,

- kompozyt jest odporny na działanie czynników atmosferycznych i wszelkiego rodzaju uszkodzenia,

- bardzo odporne na dużą amplitudę temperatur (od -40 stopni do aż +60 stopni!).

Jeśli kompozyt jest taki wspaniały to dlaczego nie jest tak często widoczny w polskich ogrodach? Pora to zmienić! Eliminacja wad drewna a jego wygląd to największa zaleta kompozytu, który może być wykorzystany na wiele sposobów. Każda deska kompozytowa to produkt oryginalny, tego samego koloru oraz doskonale komponujący się z elewacją, zadaszeniem czy ogrodzeniem. Postaw na unikalność! Firma TDM tarasy Drewniane stawia na wysoką jakość, dzięki czemu każde zlecenie gwarantuje satysfakcjonujący efekt końcowy.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002

Zobacz także:

Najlepsza oferta tapet ściennych

Najlepsza oferta tapet ściennych

Komandor – Poznań

Komandor – Poznań

By głowa nie bolała od przybytku…

By głowa nie bolała od przybytku…

Automatyczne nawadnianie ogrodów

Automatyczne nawadnianie ogrodów

Klimatyzacja Swarzędz

Klimatyzacja Swarzędz