Samochodowe instalacje gazowe

Coraz więcej samochodów korzysta z instalacji gazowej. Polska jest drugim krajem na świecie pod względem pojazdów zarejestrowanych z instalacją LPG. Nic w tym dziwnego, gdyż jej montaż niesie za sobą szereg korzyści. Przede wszystkim:

  1. Montaż instalacji gazowej to korzyści finansowe.
  2. Ceny autogazu są znacznie niższe niż ceny oleju napędowego lub benzyny. Szybki zwrot inwestycji w montaż,
  3. Koszt inwestycji w instalacje gazową zwraca się tym szybciej, im więcej kilometrów pokonujesz swoim pojazdem. Konwersja zasilania benzynowego na zasilanie LPG jest doskonałą motywacją do częstszego niż dotychczas podróżowania.

Czy instalacja gazowa jest bezpieczna?

Właściwie dobrana, zamontowana i skalibrowana instalacja gazowa nie wpływa na stan techniczny pojazdu. Jest w pełni bezpieczna zarówno dla pasażerów, jak i samochodu. Jeżeli szukasz zaufanej firmy, która dokona montażu instalacji, znalazłeś się we właściwym miejscu. Poznaj znaną i cenioną w mieście firmę AG Centrum, która posiada bogate doświadczenie i zatrudnia samych fachowców. Wejdź na stronę internetowa, która znajduje się pod adresem: http://www.agcentrum.pl/gdzie_zalozyc_instalacje_lpg i sprawdź ofertę wraz z cennikiem. Następnie napisz lub zadzwoń i umów się na spotkanie. Możesz liczyć na profesjonalną obsługę, wyczerpujące odpowiedzi na pytania, dokładny i szybki montaż oraz atrakcyjne ceny, znacznie niższe niż u konkurencji! Nie zastanawiaj się dłużej – napisz lub zadzwoń i umów się na spotkanie. Na pewno będziesz zadowolony z usług świadczonych przez firmę AG Centrum!

Samochodowe instalacje gazowe

  • Auto-Gaz Centrum jest producentem i dystrybutorem instalacji gazowych przeznaczonych do montaży w samochodach.

Auto-Gaz Centrum
Chorzowska 11a
26-600 Radom
tel. (48) 322 27 20

Zobacz także:

Belka tylna Peugeot 206

Belka tylna Peugeot 206

Szeroki wybór najlepszych zbiorników na paliwo

Szeroki wybór najlepszych zbiorników na paliwo

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku

Transport z GDP

Transport z GDP

Prosta i nieproblematyczna sprzedaż auta? Tylko z SuperAutoMarket

Prosta i nieproblematyczna sprzedaż auta? Tylko z SuperAutoMarket